Úvod VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE s elektrickým ohřevem vody Vysokotlaký čistič MH 5M-180/800 E12
Vysokotlaký čistič MH 5M-180/800 E12
Horkovodní stroj s elektrickým systémem ohřevu. Pro lehčí komerční čištění. Tlak čerpadla 180 bar, průtok vody 800 l/hod. Čerpadlo aktivované tlakem vody. Příkon výměníku 12 kW. Nástavec (1), tryska Tornado Plus (1), 10 m hadice. Detailní informace
Cena s DPH na dotaz
kód produktu: 107146865
dodání: 6 - 10 dnů i
Detailní popis pro: Vysokotlaký čistič MH 5M-180/800 E12
Elektrický systém ohřevu vody bez výfukových plynů
Přístup k nastavitelnému systému proti zavápňování
Kontrolní panel umístěný viditelný v zadní části stroje
Nastavitelný průtok a tlak na hlavě čerpadla
Dávkování čisticího prostředku do vysokého tlaku
Ukládací systém pro pistoli, nástavec, hadici, kabel
Nášlap v zadní části podvozku pro snadnou manévrovatelnost
Velký filtr proti nečistotám z přívodní vody na vstupu
Obsah balení
Nahoru
Zobrazit technické informace » Zobrazit názory uživatelů »
Technické informace pro: Vysokotlaký čistič MH 5M-180/800 E12
Technická data
Tlak čerpadla max. 180/18 bar/MPa
Průtočné množství vody Qmax/Qiec 800/740 l/hod.
Teplota vstupní vody max. 60 °C
Elektrická síť 400/3/50/25 V/~/Hz/A
Příkon motoru 5,7 kW
Délka elektrického kabelu 5 m
Typ motoru asynchronní
Rozměry (dxšxv) 1188x700x1045 mm
Počet otáček čerpadla 1450 ot./min.
Pohon elektrický
Hmotnost 125 kg
Čisticí účinek 4,0 kg/síla
Písty keramické
Velikost trysky .0400
Vysokotlaké čerpadlo kovové
Objem nádobky na chemii max. A:10+B:10 l
Teplota ohřáté vody max. 70/- stupňů Celsia
Ohřev elektrický
Hlučnost Lpa/Lwa 90 dB(A)
Systém aktivace čerpadla i PA
Doba použití i cca 5 hod.
Příkon výměníku 12 kW
Standardní výbava
Vysokotlaká hadice, délka 10 m
Vysokotlaká pistole 106403122
Vysokotlaký nástavec 106403035
Tryska s plochým paprskem 101119738
Vysokotlaká hadice 101405770
Gardena i 32541
Vysokotlaká hadice, průměr 8 mm