- Mýval čisticí systémy s.r.o.
- IČO: 06242375, DIČ: CZ06242375
- HRADEC KRÁLOVÉ 3, Lipová 865/2
- Tel.: 602 594 604
- E-mail: obchod@myval.cz
Vysokotlaký čistič MH30C-180/780 PA
Horkovodní stroj. Pro nenáročné komerční použití. Tlak čerpadla 180 bar, průtok vody 780 l/hod. Čerpadlo aktivované tlakem vody. Nástavec (1), tryska Tornado Plus (1), 10 m hadice. Detailní informace
| Cena s DPH 84 687,90 Kč | |
| Cena bez DPH 69 990,00 Kč | |
| dodání: 6 - 10 dnů i | |
| kód produktu: 107147101 |
Detailní popis pro: Vysokotlaký čistič MH30C-180/780 PA
Vysokotlaký čistič s ohřevem MH30C-180/780 PA je ideální pro náročného spotřebitele nebo příležitostné komerční použití (mytí strojů, manipulační techniky, nákupních vozíků, nástrojů apod.). Je určený pro pravidelný úklid běžných nečistot. Doporučený průměrný počet provozních hodin denně: cca 3 hod.
Kovové čerpadlo
Kovové písty potažené keramikou
Odkládací prostor pro 2 kanystry o objemu 10 l
Profesionální příslušenství systém ERGO
Tepelný výměník EcoPower
Možnost dovybavení ochranou proti tvorbě vodního kamene v topném hadu a nádrži na vodu
Obsah balení
stroj, vysokotlaká hadice DN 6/10 m, vysokotlaká pistole ERGO 2000, sada rychlospojek ERGO, postřikový nástavec Universal Plus 940 mm, vysokotlaká tryska Tornado Plus 0400, odkládací prostor pro 2 kanystry o objemu 10 l
Ke stažení:
Zobrazit technické informace » Zobrazit soubory ke stažení » Zobrazit názory uživatelů »
Technické informace pro: Vysokotlaký čistič MH30C-180/780 PA
| Technická data | |
|---|---|
| Tlak čerpadla max. | 180/18 bar/MPa |
| Průtočné množství vody Qmax/Qiec | 780/720 l/hod. |
| Teplota vstupní vody max. | 40 °C |
| Elektrická síť | 400/3/50/10 V/~/Hz/A |
| Příkon motoru | 5,6 kW |
| Délka elektrického kabelu | 5 m |
| Typ motoru | asynchronní |
| Rozměry (dxšxv) | 1010x700x1016 mm |
| Počet otáček čerpadla | 2800 ot./min. |
| Pohon | elektrický |
| Hmotnost | 131 kg |
| Čisticí účinek | 4,2 kg/síla |
| Písty | kov potažený keramikou |
| Velikost trysky | .0400 |
| Vysokotlaké čerpadlo | kovové |
| Teplota ohřáté vody max. | 90/- stupňů Celsia |
| Spotřeba paliva i | 3,83 l/hod. |
| Ohřev | naftový |
| Hlučnost Lpa/Lwa | 83/102 dB(A) |
| Topný výkon | 92 % |
| Palivová nádrž | 15 l |
| Systém aktivace čerpadla i | PA |
| Doba použití i | cca 3 hod. |
| Standardní výbava | |
| Vysokotlaká hadice, délka | 10 m |
| Vysokotlaká pistole | 106404757 |
| Vysokotlaký nástavec | 106404790 |
| Tryska s plochým paprskem | 101119738 |
| Vysokotlaká hadice | 106404766 |
| Vysokotlaká hadice, průměr | 6 mm |
| Vysokotlaká hadice, provedení | gumová |
| Připojovací šroubení G3/4 | 61369 |
| Sada spojek ERGO | 101119496 |
| Funkce | |
| Podvozek s kolečky | ano |
| Navíjecí buben na hadici | ne |
| Tepelný výměník EcoPower i | ano |
| EcoMode i | ano |
| Snímač hladiny i | ano |
Zobrazit detailní informace » Zobrazit soubory ke stažení » Zobrazit názory uživatelů »
Ke stažení: Vysokotlaký čistič MH30C-180/780 PA
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace » Zobrazit názory uživatelů »
Názory uživatelů na: Vysokotlaký čistič MH30C-180/780 PA
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace » Zobrazit soubory ke stažení »
Produkt je zařazen v následujících kategoriích
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody → Vysokotlaké čističe Nilfisk s ohřevem pro občasné využití
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství
Doplňující obsah
Naše nabídka
Značka
Kontakty
MARTIN MRÁZEK
602 645 615

© 2026, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu










