- Mýval čisticí systémy s.r.o.
- IČO: 06242375, DIČ: CZ06242375
- HRADEC KRÁLOVÉ 3, Lipová 865/2
- Tel.: 602 594 604
- E-mail: obchod@myval.cz
Vysokotlaký čistič Classic 120-5
Vysokotlaký čistič pro občasné domácí použití. Tlak čerpadla 120 bar max., průtok vody 360 l/hod. max., kovové čerpadlo, uhlíkový motor, základní příslušenství, vozík Detailní informace
| Cena s DPH 2 899,00 Kč | |
| Cena bez DPH 2 395,87 Kč | |
| dodání: 6 - 10 dnů i | |
| kód produktu: 128471512 |
Detailní popis pro: Vysokotlaký čistič Classic 120-5
Nilfisk Classic 120-5 je vysokotlaký čistič z řady hobby čističů od firmy Nilfisk, určené pro nárazové čištění kolem domu a auta. Doporučená doba použití je 30 min. Plošný výkon čištění 25 m2/hod.
- Max. tlak: 120 bar
- Provozní tlak: 85 bar
- Max. průtok vody: 330 l/hod.
- Pohotové a jednoduché připojení příslušenství Click&Clean
- Spolehlivé kovové čerpadlo
- Uhlíkový motor
- Automatický start/stop
- Pistole s rychospojkou a funkcí protáčení hadice
- Ultra flexibilní vysokotlaká hadice v délce 6 m
- Úložné prostory pro příslušenství (hadici, trysky, nádobku s injektorem, postřikový nástavec s pistolí)
- Podvozek s velkými pojezdovými koly
- Vylepšená ergonomie modelu pro snadnou manipulaci i skladování
- Grafická nápověda pro rychlou volbu trysky a tlaku přímo na stroji
Obsah balení
stroj, vysokotlaká hadice 5 m, pistole G1 s nástavcem G2, tryska Gentle s plochým paprskem pro jemné čištění, tryska Rough s rotačním paprskem na hrubé nečistoty, injektor s nádobkou pro aplikaci čisticího prostředku, jehla na bezpečné čištění trysek, podvozek s koly
Zobrazit technické informace » Zobrazit soubory ke stažení » Zobrazit názory uživatelů »
Technické informace pro: Vysokotlaký čistič Classic 120-5
| Technická data | |
|---|---|
| Tlak čerpadla max. | 120/12 bar/MPa |
| Průtočné množství vody Qmax/Qiec | 360/- l/hod. |
| Teplota vstupní vody max. | 40 °C |
| Elektrická síť | 230/1/50/7 V/~/Hz/A |
| Příkon motoru | 1,6 kW |
| Délka elektrického kabelu | 5 m |
| Typ motoru | uhlíkový |
| Počet otáček čerpadla | 1750 ot./min. |
| Sací výška i | 0,0 m |
| Vysokotlaké čerpadlo | kovové |
| Objem nádobky na chemii max. | 0,2 l |
| Doporučená doba použití | 30 min. |
| Plošný výkon čištění | 30 m2/hod. |
| Standardní výbava | |
| Vysokotlaká hadice, délka | 5 m |
| Vysokotlaká pistole | 128500908 |
| Vysokotlaký nástavec | 128500073 |
| Tryska s plochým paprskem | 128500076 |
| Tryska s rotujícím paprskem | 128501153 |
| Vysokotlaká hadice | 128501426 |
| Aplikační injektor s nádobkou i | 128501566 |
| Vysokotlaká hadice, průměr | 6 mm |
| Vysokotlaká hadice, provedení | Ultra Flex |
| Funkce | |
| Podvozek s kolečky | ano |
| Navíjecí buben na hadici | ne |
Zobrazit detailní informace » Zobrazit soubory ke stažení » Zobrazit názory uživatelů »
Ke stažení: Vysokotlaký čistič Classic 120-5
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace » Zobrazit názory uživatelů »
Názory uživatelů na: Vysokotlaký čistič Classic 120-5
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace » Zobrazit soubory ke stažení »
Produkt je zařazen v následujících kategoriích
Doplňující obsah
Naše nabídka
Značka
Kontakty
MARTIN MRÁZEK
602 645 615

© 2026, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu







