- Mýval čisticí systémy s.r.o.
- IČO: 06242375, DIČ: CZ06242375
- HRADEC KRÁLOVÉ 3, Lipová 865/2
- Tel.: 602 594 604
- E-mail: obchod@myval.cz
Vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION
Vysavač Nilfisk vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION je určený pro vnitřní i venkovní prostory, a to především pro dům, zahradu, dílnu a Vaše hobby. Hodí se na vysávání suchých nebo mokrých nečistot - vody z podlahy, bahnité zeminy opadané z bot, listí na terase, ale i hoblin a pilin v dílně domácího kutila. S extra sadou pro úklid a údržbu v domácnosti. Detailní informace
| Cena s DPH 3 799,00 Kč | |
| Cena bez DPH 3 139,67 Kč | |
| dodání: 6 - 10 dnů i | |
| kód produktu: 18451553 |
Detailní popis pro: Vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION
Vysavač Nilfisk vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION je určený i pro práce, na které klasický vysavač není "stavěný".
- Držák kabelu
- Možnost vysávání suchých nebo mokrých nečistot
- Funkce foukání vhodná i pro plnění nafukovacích míčů, matrací nebo člunů vzduchem
- Regulace sání na kolínku sací hadice
- Úložné místo na příslušenství
- Držák příslušenství
- Držák sací hadice
- Stejná filtrační patrona pro suché i mokré sání
- Filtrační sáček pro hygienické odstraňování nečistot
- 22 l plastová nádoba
- Indikátor znečištěného filtru
- Zdvihací/naklápěcí rukojeť kontejneru
- Součástí výbavy je sada příslušenství pro úklid, údržbu a kutilské práce v domácnosti
Obsah balení
vysavač, sací hadice Ø 32 mm x 2500 mm, prodlužovací trubka dvoudílná - plast, Ø 36 mm, 2 x 500 mm, podlahová hubice univerzální Ø 36 mm, hubice s kartáčkem na čalounění Ø 36 mm, štěrbinová hubice Ø 36 x 200 mm, filtrační patrona, hubice pro plnění míčů, lehátek, člunů apod. vzduchem, hubice pro odsávání prachu při vrtání do zdi, adaptér pro připojení příslušenství, adaptér pro čištění umyvadlového sifonu
Zobrazit zhlédněte video » Zobrazit technické informace » Zobrazit názory uživatelů »
Zhlédněte video k: Vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION
Nilfisk Multi II - specialista na hlínu a sypké nečistoty
Nilfisk Multi II - specialista na auto
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace » Zobrazit názory uživatelů »
Technické informace pro: Vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION
| Technická data | |
|---|---|
| Délka elektrického kabelu | 2,2 m |
| Příkon | 1230/1130 W |
| Objem nádoby na nečistoty max. | 22 l |
| Rozměry (dxšxv) | 400x365x564 mm |
| Podtlak | 200/20 mbar/kPa |
| Průtočné množství vzduchu | 2400 l/min. |
| Hlučnost | 85/72 dB(A) |
| Provedení nádoby | plast |
| Hmotnost | 7,85 kg |
| Standardní výbava | |
| Sací hadice DN32 x 2500 mm | 107417192 |
| Trubka dvoudílná-plast, DN36 mm, 2 x 500 mm | 40696 |
| Hubice podlahová DN36 x 360 mm univerzální | 107417197 |
| Sáček 1 ks | 107417195 |
| Filtr hlavní, PET | 107417194 |
| Hubice štěrbinová DN36 x 200 mm | 29541 |
| Sada hubic DN 36 mm pro domácnost i | 107417191 |
| Funkce | |
| Způsob oklepu filtru | bez oklepu |
| Zásuvka pro elektronářadí | ne |
| Funkce vyfukování | ano |
| Regulace otáček motoru | ne |
| Regulace sání na ruční trubce | ano |
| Systém pro ukládání příslušenství a kabelu | ano |
| Měkký start motoru | ne |
Zobrazit detailní informace » Zobrazit zhlédněte video » Zobrazit názory uživatelů »
Názory uživatelů na: Vysavač Multi II 22 T PREMIUM HOME EDITION
Zobrazit detailní informace » Zobrazit zhlédněte video » Zobrazit technické informace »
Produkt je zařazen v následujících kategoriích
Mohlo by Vás také zajímat
Doplňující obsah
Naše nabídka
Značka
© 2026, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu



