- Mýval čisticí systémy s.r.o.
- IČO: 06242375, DIČ: CZ06242375
- HRADEC KRÁLOVÉ 3, Lipová 865/2
- Tel.: 602 594 604
- E-mail: obchod@myval.cz
Vysokotlaký čistič MH45M-200/960 FAX Advanced
Horkovodní stroj. Pro běžné komerční zatížení. Tlak čerpadla 200 bar, průtok vody 960 l/hod. Čerpadlo aktivované průtokem vody. Nástavec (1), tryska Tornado Plus (1), 15 m hadice, navíjecí buben. Detailní informace
| Cena s DPH 120 987,90 Kč | |
| Cena bez DPH 99 990,00 Kč | |
| dodání: 6 - 10 dnů i | |
| kód produktu: 107147105 |
Detailní popis pro: Vysokotlaký čistič MH45M-200/960 FAX Advanced
Vysokotlaký čistič Nilfisk MH 4M5-200/960 FA Advanced patří do střední třídy horkovodních vysokotlakých strojů. Vyznačuje se mnoha inovativními prvky, které zvyšují uživatelský komfort, bezpečnost práce a prodlužují životnost čerpadla. Doporučený průměrný počet provozních hodin denně: cca 5 hod.
Robustní konstrukce s posunutým těžištěm se 4 velkými koly pro dobrou manévrovatelnost
Průmyslové vysokotlaké čerpadlo se 3 keramickými písty
Výměník kategorie EcoPower s vysokým topným výkonem
EUnited schválený systém ohřevu s >92% úrovní účinnosti
EcoMode nastavení ohřevu pro nízkou spotřebu při ohřevu na 60°C
Systém DuoMotor pro zabránění disfunkce ventilátoru z důvodu špatného zapojení fází a snižení nákladů na provoz (studený provoz)
Jednoduše dostupné důležité části stroje pro snadný přístup obsluhy za účelem údržby a servisu
Integrovaný diagnostický systém
Varovný systém úbytku oleje
Varovný systém nedostatku paliva
Prostor pro ukládání příslušenství (vysokotlaké pistole, nástavců, otočného háku pro uložení elektrického kabelu)
Konstrukce stroje umožňuje jeho transport
Uložení nádob na detergent pro vysokotlakou aplikaci dvou čisticích prostředků
Kontrolní panel umístěný v zadní části stroje v dobré pohledové výši
Dobře přístupná nádrž na naftu
Odolný ukazatel stavu paliva pro předejití spotřebování veškeré nafty
AntiCalc systém
Obsah balení
stroj, vysokotlaká hadice DN 8/10 m, vysokotlaká pistole ERGO 2000, sada rychlospojek ERGO, postřikový nástavec Tornado Plus 1000 mm, vysokotlaká tryska Tornado 0475, navíjecí buben na tlakovou hadici
Ke stažení:
Technické informace pro: Vysokotlaký čistič MH45M-200/960 FAX Advanced
| Technická data | |
|---|---|
| Tlak čerpadla max. | 200/20 bar/MPa |
| Průtočné množství vody Qmax/Qiec | 960/890 l/hod. |
| Teplota vstupní vody max. | 30 °C |
| Elektrická síť | 400/3/50/12 V/~/Hz/A |
| Příkon motoru | 7,2 kW |
| Délka elektrického kabelu | 5 m |
| Typ motoru | asynchronní |
| Rozměry (dxšxv) | 1010x700x1016 mm |
| Počet otáček čerpadla | 1450 ot./min. |
| Pohon | elektrický |
| Hmotnost | 173 kg |
| Čisticí účinek | 5,5 kg/síla |
| Písty | keramické |
| Velikost trysky | .0475 |
| Vysokotlaké čerpadlo | kovové |
| Objem nádobky na chemii max. | A:10 l |
| Teplota ohřáté vody max. | 90/150 stupňů Celsia |
| Spotřeba paliva i | 4,52 l/hod. |
| Ohřev | naftový |
| Hlučnost Lpa/Lwa | 76/94 dB(A) |
| Topný výkon | 96 % |
| Palivová nádrž | 15 l |
| Systém aktivace čerpadla i | FA |
| Doba použití i | cca 5 hod. |
| Standardní výbava | |
| Vysokotlaká hadice, délka | 15 m |
| Vysokotlaká pistole | 106404757 |
| Vysokotlaký nástavec | 106404782 |
| Tryska s plochým paprskem | 301150005 |
| Vysokotlaká hadice | 106404763 |
| Vysokotlaká hadice, průměr | 8 mm |
| Vysokotlaká hadice, provedení | gumová |
| Připojovací šroubení G3/4 | 61369 |
| Sada spojek ERGO | 101119496 |
| Předfiltr vstupní vody 50 mikronů | 106403181 |
| Funkce | |
| Podvozek s kolečky | ano |
| Navíjecí buben na hadici | ano |
| Přisávání chemie | vestavěné ve stroji |
| Senzory i | ano |
| AntiKalk i | ano |
| WDK systém i | ano |
| Dvojitý vstřikovač chemických přípravků | ano |
| Varovný systém olejového čerpadla | ano |
| Injektor chemie | 1x |
| Regulace průtoku vody | ano |
| EcoMode i | ano |
| Signalizace zapnutí motoru | ano |
| Servisní signalizace | ano |
| Měřič motohodin | ano |
| Snímač hladiny i | ano |
| Senzor plamene i | ano |
| Pojistka stroje pro specifická nastavení | ano |
| Servisní kontrolky a vyskakovací okna | ano |
| Diagnostika stroje a vyhledávání závad | ano |
| Tepelný výměník EcoPower PLUS i | ano |
Názory uživatelů na: Vysokotlaký čistič MH45M-200/960 FAX Advanced
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace »
Produkt je zařazen v následujících kategoriích
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody → Vysokotlaké čističe Nilfisk s ohřevem střední třída
Doplňující obsah
Naše nabídka
Značka
Kontakt
MARTIN MRÁZEK
odborný prodejce
mobil: 602 645 615

© 2026, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu










