- Mýval čisticí systémy s.r.o.
- IČO: 06242375, DIČ: CZ06242375
- HRADEC KRÁLOVÉ 3, Lipová 865/2
- Tel.: 602 594 604
- E-mail: obchod@myval.cz
Vysokotlaký čistič MH40M-190/940 PA
Horkovodní stroj. Pro běžné komerční zatížení. Tlak čerpadla 190 bar, průtok vody 940 l/hod. Čerpadlo aktivované tlakem vody. Nástavec (1), tryska Tornado Plus (1), 10 m hadice. Detailní informace
| Cena s DPH 102 837,90 Kč | |
| Cena bez DPH 84 990,00 Kč | |
| dodání: 6 - 10 dnů i | |
| kód produktu: 107147102 |
Detailní popis pro: Vysokotlaký čistič MH40M-190/940 PA
Vysokotlaký čistič Nilfisk MH40M-190/940 PA patří do střední třídy horkovodních vysokotlakých strojů. Vyznačuje se mnoha inovativními prvky, které zvyšují uživatelský komfort, bezpečnost práce a prodlužují životnost čerpadla. Doporučený průměrný počet provozních hodin denně: cca 5 hod.
Robustní konstrukce s posunutým těžištěm se 4 velkými koly pro dobrou manévrovatelnost
Průmyslové vysokotlaké čerpadlo se 3 keramickými písty
Výměník kategorie EcoPower s vysokým topným výkonem
EUnited schválený systém ohřevu s >92% úrovní účinnosti
EcoMode nastavení ohřevu pro nízkou spotřebu při ohřevu na 60°C
Systém DuoMotor pro zabránění disfunkce ventilátoru z důvodu špatného zapojení fází a snižení nákladů na provoz (studený provoz)
Jednoduše dostupné důležité části stroje pro snadný přístup obsluhy za účelem údržby a servisu
Varovný systém úbytku oleje
Varovný systém nedostatku paliva
Prostor pro ukládání příslušenství (vysokotlaké pistole, nástavců, otočného háku pro uložení elektrického kabelu)
Konstrukce stroje umožňuje jeho transport
Dobře přístupná nádrž na naftu
Odolný ukazatel stavu paliva pro předejití spotřebování veškeré nafty
Možnost dovybavení ochranou proti tvorbě vodního kamene v topném hadu a nádrži na vodu
Obsah balení
stroj, vysokotlaká hadice DN 8/10 m, vysokotlaká pistole ERGO 2000, sada rychlospojek ERGO, postřikový nástavec Universal Plus 940 mm, vysokotlaká tryska Tornado 0500
Ke stažení:
Technické informace pro: Vysokotlaký čistič MH40M-190/940 PA
| Technická data | |
|---|---|
| Tlak čerpadla max. | 190/19 bar/MPa |
| Průtočné množství vody Qmax/Qiec | 940/880 l/hod. |
| Teplota vstupní vody max. | 40 °C |
| Elektrická síť | 400/3/50/13 V/~/Hz/A |
| Příkon motoru | 7,9 kW |
| Délka elektrického kabelu | 5 m |
| Typ motoru | asynchronní |
| Rozměry (dxšxv) | 1010x700x980 mm |
| Počet otáček čerpadla | 1450 ot./min. |
| Pohon | elektrický |
| Hmotnost | 160 kg |
| Čisticí účinek | 5,2 kg/síla |
| Písty | keramické |
| Velikost trysky | .0500 |
| Vysokotlaké čerpadlo | kovové |
| Teplota ohřáté vody max. | 90/- stupňů Celsia |
| Spotřeba paliva i | 4,97 l/hod. |
| Ohřev | naftový |
| Hlučnost Lpa/Lwa | 77/95 dB(A) |
| Topný výkon | 92 % |
| Palivová nádrž | 15 l |
| Systém aktivace čerpadla i | PA |
| Doba použití i | cca 5 hod. |
| Standardní výbava | |
| Vysokotlaká hadice, délka | 10 m |
| Vysokotlaká pistole | 106404757 |
| Vysokotlaký nástavec | 106404790 |
| Tryska s plochým paprskem | 101119741 |
| Vysokotlaká hadice | 106404762 |
| Vysokotlaká hadice, průměr | 8 mm |
| Vysokotlaká hadice, provedení | gumová |
| Připojovací šroubení G3/4 | 61369 |
| Sada spojek ERGO | 101119496 |
| Funkce | |
| Podvozek s kolečky | ano |
| Navíjecí buben na hadici | ne |
| Tepelný výměník EcoPower i | ano |
| Varovný systém olejového čerpadla | ano |
| Regulace průtoku vody | ano |
| EcoMode i | ano |
| Snímač hladiny i | ano |
Názory uživatelů na: Vysokotlaký čistič MH40M-190/940 PA
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace »
Produkt je zařazen v následujících kategoriích
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody → Vysokotlaké čističe Nilfisk s ohřevem střední třída
Mohlo by Vás také zajímat
- ZAMETACÍ STROJE NILFISK |
- Centrální vysávání pro byty a rodinné domy NILFISK |
- Čističe koberců a čalounění včetně příslušenství NILFISK |
- Čisticí a úklidová chemie NILFISK |
- Již není v prodeji |
- Podlahové mycí stroje a příslušenství NILFISK |
- Potřeby pro mytí vozidel |
- Produkty pro domácí použití |
- Produkty pro komerční použití |
- Profesionální postřikovače kapalin NILFISK
Doplňující obsah
Naše nabídka
Značka
Kontakt
MARTIN MRÁZEK
odborný prodejce
mobil: 602 645 615

© 2026, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu








