- Mýval čisticí systémy s.r.o.
- IČO: 06242375, DIČ: CZ06242375
- HRADEC KRÁLOVÉ 3, Lipová 865/2
- Tel.: 602 594 604
- E-mail: obchod@myval.cz
Vysokotlaký čistič MH35C-145/600 PAX Advanced
Horkovodní stroj. Pro nenáročné komerční použití. Tlak čerpadla 145 bar, průtok vody 600 l/hod. Čerpadlo aktivované tlakem vody. Nástavec (1), tryska Tornado Plus (1), 15 m hadice, navíjecí buben. Detailní informace
| Cena s DPH 111 307,90 Kč | |
| Cena bez DPH 91 990,00 Kč | |
| dodání: 6 - 10 dnů i | |
| kód produktu: 107147155 |
Detailní popis pro: Vysokotlaký čistič MH35C-145/600 PAX Advanced
Vysokotlaký čistič s ohřevem MH35C-145/600 PAX Advanced je ideální pro náročného spotřebitele nebo příležitostné komerční použití (mytí strojů, manipulační techniky, nákupních vozíků, nástrojů apod.). Je určený pro pravidelný úklid běžných nečistot. Doporučený průměrný počet provozních hodin denně: cca 3 hod.
Kovové čerpadlo
Kovové písty potažené keramikou
Interní systém čisticích prostředků - přihlášený k patentování u Evropského patentového úřadu
Profesionální příslušenství systém ERGO
Tepelný výměník s účinností spalování až 96% (snížení CO2, snížení nákladů na palivo), s nízkou spotřebou paliva a minimálními emisemi
- certifikovaný Evropskou asociací čisticích strojů EUnited Cleaning (www.eu-nited.net)
- přihlášený k patentování u Evropského patentového úřadu European Patent Office (https://www.epo.org)
Senzor teploty výfukových plynů a detektor vznícení
Systém předcházející tvorbě vodního kamene v topném hadu a nádrži na vodu
Snímač hladiny
Pojistka stroje pro specifická nastavení
Servisní kontrolky a vyskakovací okna
Diagnostika stroje a vyhledávání závad
10litrový kanystr na čisticí prostředek
Navíjecí buben na tlakovou hadici
Zvláštní upozornění:
pro bezproblémové spouštění stroje potřebujete 16A jistič s motorovou charakteristikou!
Obsah balení
Standardní vybavení: vysokotlaká hadice DN 6/15 m, vysokotlaká pistole ERGO 1000, sada rychlospojek ERGO, postřikový nástavec Tornado Plus 1000 mm, vysokotlaká tryska Tornado Plus 0340, kanystr na čisticí prostředek 10 l, navíjecí buben na tlakovou hadici
Ke stažení:
Technické informace pro: Vysokotlaký čistič MH35C-145/600 PAX Advanced
| Technická data | |
|---|---|
| Tlak čerpadla max. | 145/14,5 bar/MPa |
| Průtočné množství vody Qmax/Qiec | 600/530 l/hod. |
| Teplota vstupní vody max. | 40 °C |
| Elektrická síť | 230/1/50/16 V/~/Hz/A |
| Příkon motoru | 3,7 kW |
| Délka elektrického kabelu | 5 m |
| Typ motoru | asynchronní |
| Rozměry (dxšxv) | 1010x700x1016 mm |
| Počet otáček čerpadla | 2800 ot./min. |
| Pohon | elektrický |
| Hmotnost | 135 kg |
| Čisticí účinek | 2,8 kg/síla |
| Písty | kov potažený keramikou |
| Velikost trysky | .0340 |
| Vysokotlaké čerpadlo | kovové |
| Objem nádobky na chemii max. | A:10 l |
| Teplota ohřáté vody max. | 90/150 stupňů Celsia |
| Spotřeba paliva i | 2,3 kg/hod. |
| Ohřev | naftový |
| Palivová nádrž | 15 l |
| Systém aktivace čerpadla i | PA |
| Doba použití i | cca 3 hod. |
| Standardní výbava | |
| Vysokotlaká hadice, délka | 15 m |
| Vysokotlaká pistole | 106404757 |
| Vysokotlaký nástavec | 106403011 |
| Tryska s plochým paprskem | 101119735 |
| Vysokotlaká hadice | 101406175 |
| Vysokotlaká hadice, průměr | 6 mm |
| Vysokotlaká hadice, provedení | gumová |
| Sada spojek ERGO | 101119496 |
| Připojovací šroubení G3/4 | 61369 |
| Funkce | |
| Podvozek s kolečky | ano |
| Navíjecí buben na hadici | ano |
| Přisávání chemie | vestavěné ve stroji |
| Senzory i | ano |
| AntiKalk i | ano |
| Snímač hladiny i | ano |
| Senzor plamene i | ano |
| Pojistka stroje pro specifická nastavení | ano |
| Servisní kontrolky a vyskakovací okna | ano |
| Diagnostika stroje a vyhledávání závad | ano |
| Tepelný výměník EcoPower PLUS i | ano |
Názory uživatelů na: Vysokotlaký čistič MH35C-145/600 PAX Advanced
Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace »
Produkt je zařazen v následujících kategoriích
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství
- Vysokotlaké čističe pro komerční použití a příslušenství → Vysokotlaké čističe Nilfisk s naftovým ohřevem vody → Vysokotlaké čističe Nilfisk s ohřevem pro občasné využití
Doplňující obsah
Naše nabídka
Značka
Kontakty
MARTIN MRÁZEK
602 645 615

© 2026, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu












