Úvod Novinky

RSSRSS

Novinky

Vážení zákazníci,

z důvodu zavedených nařízení pro snížení rizika přenosu koronaviru PRODEJNA A SERVIS fungují v omezeném provozuProto může nastat situace, kdy na provozovně nikdo nebude přítomen, kdy Vámi požadované zboží není skladem, ev. k posunutí termínu provedení služby. Doporučujeme Vaše požadavky před tím, než se k nám vypravíte, konzultovat na tel.: 602 612 807 ( Miroslav Procházka) nebo 602 645 615 (Martin Mrázek). Zároveň si dovolujeme připomenout, že nepřijímáme hotovostní platbu, ale pouze platbu kartou.
E-SHOP funguje, avšak vzhledem k aktuální situaci, může dojít k posunutí termínu dodání zboží. Věřte nám, že děláme, co je v našich silách, ale ne vždy s okamžitým úspěchem. Jakmile zboží obdržíme, přeposíláme ho k Vám. Je třeba pamatovat na to, že řidiči přepravní společnosti mají rovněž zákaz přijímat hotovost. Za dobírku je tedy možné zaplatit pouze platební kartou. Děkujeme za pochopení.

Opatřením pro snížení rizika přenosu viru je okamžitý zákaz hotovostních transakcí. Veškeré zásilky na dobírku je tak možné s okamžitou platností hradit řidiči přepravní společnosti pouze platební kartou. Ze stejného důvodu na prodejně při platbě zboží nebo služby přijímáme pouze platební karty!

© 2020, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky