Úvod Kdo jsou naši dodavatelé

Kdo jsou naši dodavatelé

NILFISK
Logo firmy Nilfiskje dánský koncern a je v současné době jeden z největších dodavatelů především profesionální čisticí a úklidové techniky na světě. Pobočky má ve všech evropských zemích, ve Spojených státech i v Asii. Výrobní závody v Německu, Dánsku, Maďarsku, Singapuru, Číně, Itálii a Spojených státech.

VIPER
Viper čínský výrobce úklidové techniky je čínský výrobce profesionální techniky pro úklid a čištění. V roce 2009 vstoupila tato firma se svými modely schválenými pro provoz v Evropě i na trh v České republice, kde je zastoupena společností Nilfisk s.r.o.Logo firmy Nilfisk Viper Europe dodává stroje z centrálního skladu, který se nachází v Antverpách (Belgie) nejen do ČR, ale i Itálie, Německa, Nizozemska, Belgie, Francie, Lucemburska, Velké Británie, Španělska a Portugalska.

UNGERLogo firmy UNGER
je německá firma a je světovou jedničkou především ve vývoji a výrobě ruční okenní techniky. Vyrábí a dodává mj. ruční úklidovou techniku na okna (teleskopické tyče, rozmýváky, stěrky, škrabky... )

EASTMOPLogo firmy Eastmop
je česká firma a je jedním z největších producentů kvalitní úklidové techniky. Na trh v tuzemsku i do zahraničí dodává: úklidové vozíky, vč. vozíků na sběr a třídění odpadů,  vozíků do zdravotnictví, ruční úklidovou techniku na podlahy (tyče, držáky mopů, mopy, pady, stěrky... 

CORMENLogo firmy Cormen
je česká firma a je pro nás především výrobcem kvalitní, účinné a přesto cenově dostupné profesionální úklidové chemie, která splňuje všechny legislativní nároky pro uvedení na trh v EU.

VIKANLogo firmy Vikan
je dánská společnost, která byla založena roku 1898 ve Skive. V průběhu více než 100 let se specializuje na vývoj náčiní a metod pro profesionální čištění mj. pro čištění dálkových autobusů, prostředků MHD, komerčních nákladních aut a dodávek, vlaků, komerčních letadel i soukromých dopravních prostředků, a to pod označením Vikan Transport System.

© 2024, Mýval čisticí systémy s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů GDPR | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Nastavení cookies

Přeskočit na začátek stránky